Контакты представительств
 • Киевское представительство:
  +38 (067) 411-35-22
 • Харьковское представительство:
  +38(067)827-44-45
 • Одесское представительство:
  +38 (067) 826-87-87
 • Днепровское представительство:
  +38 (067) 411-46-42
 • Львовское представительство:
  +38 (067) 150-02-83

Новости

23 августа 2023

Рідна Україно, вітаємо тебе з Днем незалежності!

Наша незалежність дається великою ціною. Але кожного дня, просинаючись в вільній країні, ми розуміємо: воно того варте. Будьмо сильними, мужніми, витривалими! Боронімо нашу країну, захищаємо нашу незалежність!

З Днем незааїно!лежності, Укр З Днем незалежності, українці!

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
29 декабря 2022

Шановні друзі! 

Ми прожили важкий рік, але вистояли. Війна зруйнувала наші плани, але навчила цінувати те, що маємо. Розлучила з близькими, але дала нових друзів і навчила допомагати незнайомим людям. Ми віримо в нашу Перемогу і плекаємо великі плани на відбудову України.

Тож бажаємо вам здоров’я, моральних та фізичних сил, витримки, і головне – нашої скорішої Перемоги! Зі святами! Слава Україні!

НОРМАІЗОЛ - це Україна!
9 июня 2022

Ми оновили логотип. Графічний елемент, що символізує рулон теплоізоляційних матеріалів, відтепер змінив свій колір на жовто-блакитний. Колір українського прапору, колір нашої перемоги. Бо НОРМАІЗОЛ – це Україна!

Ми вже оновили логотип на корпоративних сайтах, в фірмовому інтернет-магазині normaizol.prom.ua, на порталі okna.ua та в усіх соціальних мережах. Працюємо над оновленням електронних документів. Поступово оновлений лого з’явиться на упаковці наших продуктів, в рекламно-інформаційних буклетах та POS-матеріалах.

Отже, разом до перемоги! Все буде Україна!

8 мая 2022

Друзі, ми продовжуємо працювати! Телефонуйте нашим менеджерам та дізнавайтеся про актуальний асортимент наших матеріалів. Наші представництва в Києві, Дніпрі, Одесі та Львові відновили свою роботу у звичайному режимі.  Отже ми приймаємо замовлення і відвантажуємо продукцію максимально швидко, приймаючи до уваги умови воєнного часу. Відбудуємо Україну разом! Слава Україні!

Оконные ленты Alenor Full Glue в строительстве Passive House в Европе
17 февраля 2022

Ещё несколько зданий по технологии Passive House в Европе построили с использованием полноклеевых лент Alenor Full Glue. Так, недавно наши ленты монтировали на объекте компании WARO в Бремене, в Германии. Также их применяли в Норвегии, Румынии, Литве, Латвии. Так как монтажные швы и места примыкания наиболее подвержены теплопотерям, в европейских строительных нормативах их защите уделяется много внимания. Полноклеевые ленты отлично справляются с задачей изоляции швов в «пассивных» домах, так как разработаны для достижения максимальной энергоэффективности. Украинский продукт полностью отвечает европейским стандартам строительных материалов и продолжает приобретать популярность в странах ЕС.