Контакти представництв
 • Київське представництво:
  +38 (067) 411-35-22
 • Харківське представництво:
  +38(067)827-44-45
 • Одеське представництво:
  +38 (067) 826-87-87
 • Дніпровське представництво:
  +38 (067) 411-46-42
 • Львівське представництво:
  +38 (067) 150-02-83

Огляд шумоізоляційних матеріалів для квартир

19 серпня 2021

Шумоізоляція квартири – найважливіший етап ремонту. Від того, наскільки добре вона виконана, залежить комфорт жителів, їх спокій, якість нічного та денного відпочинку. Пропонуємо перелік матеріалів НОРМАІЗОЛ для звукоізоляції, які вирішують проблему проникаючого всередину квартири шуму.

 1. Шумоізоляція для підлоги «Терафом» – застосовується під стяжку у «плаваючій» підлозі для поглинання ударних шумів. Ізолює шуми, які створюються під час бігу дитини або тварини по квартирі, роботи тренажерів, пральної машинки або іншого обладнання тощо. Матеріал виготовлений з хімічно зшитого пінополіетилену, на який з одного боку накатано гідроізоляційну плівку.
 2. Спінений синтетичний каучук – виконує функцію шумоізоляції в каркасних конструкціях стін та стелі з подальшою обшивкою гіпсокартоном або іншим листовим матеріалом. Поглинає звукові коливання, що виникають як ззовні приміщення, так і всередині. Покращення індексу ізоляції повітряного шуму із застосуванням синтетичного каучуку може досягати ∆Rw=16 дБ (для каучуку товщиною 19-25 мм).
 3. Самоклеюча ущільнювальна звукоізоляційна стрічка Alenor – попереджує передачу звукових коливань через металеві профілі та з’єднувальні елементи каркасної конструкції. Для ефективності шумоізоляції необхідно, щоб торкання профілів до стін та стелі відбувалося лише за допомогою звукоізоляційної стрічки.
 4. Шумоізоляція каналізаційних труб NSP – клеїться на каналізаційні труби для зниження рівня повітряних і ударних шумів. Матеріал має багатошарову структуру: шар спіненого синтетичного каучуку, бутилкаучукова композиція, ламінована фольга та клейовий шар. Набір складається з 6 великих листів для плоских ділянок труби, 2 невеликих листів для ізоляції розтрубів і алюмінієвої стрічки для стиків. Швидко та легко монтується на труби діаметром 110 та 160 мм.
 5. Бутилкаучукова герметизуюча стрічка Alenor BF – застосовується для шумоізоляції козирків і відливів, зменшує шум крапель під час дощу. Завдяки шару алюмінієвої фольги, стрічка стійка до сонячних променів.

Комплексний підхід до шумоізоляції квартири дозволяє досягнути максимальних результатів. Наша продукція допоможе вам на кожному етапі шумоізоляційних робіт.