Контакти представництв
 • Київське представництво:
  +38 (067) 445-34-01
 • Харківське представництво:
  +38(067)827-44-45
 • Одеське представництво:
  +38 (067) 826-87-87
 • Дніпровське представництво:
  +38 (067) 572-26-65
 • Львівське представництво:
  +38 (067) 150-02-83

Новини

Чорна п’ятниця: знижки 15% на віконні стрічки Alenor
23 листопада 2020

На порталі okna.ua стартувала акція, приурочена до Чорної п’ятниці. Тільки до 1 грудня наші продукти продаються там зі знижкою 15%. У перелік акційних товарів входять віконні та монтажні стрічки Alenor:

 • BF-FR – використовується в стійко-ригельних системах скління фасадів під притискну планку для герметизації стиків;
 • BT – гідроізоляційна стрічка на основі нетканого полотна з бутилкаучуковою композицією для ізоляції вузлів примикання світлопрозорих конструкцій, встановлених «у підлогу» (наприклад, панорамного вікна), в місцях приєднання до підлоги;
 • BF-2D – для герметизації місць примикання до покрівлі мансардних вікон, димоходів, зенітних ліхтарів, стін;
 • Alenor External – зовнішня віконна стрічка, паропроникна та гідроізоляційна, яка виводить крапельну вологу з монтажного шва та перешкоджає потраплянню опадів всередину;
 • Alenor Internal – внутрішня віконна стрічка, паро- та гідроізоляційна;
 • ОН Т УФ – монтується ззовні вікна, може знаходитися під впливом ультрафіолету протягом 6 місяців;
 • ОУ ТІ – встановлюється під підставочний профіль, має теплоізоляційні властивості;
 • ПСУС – ущільнююча стрічка зі здатністю до саморозширення.

Актуальні ціни зі знижками вже вказані в каталозі на сайті okna.ua. Чекаємо на вас!

Наш працівник - сертифікований енергоаудитор
19 листопада 2020

Друзі, у минулому році один із наших працівників, керівник напряму віконних стрічок Вадим Мосейчук, отримав сертифікат енергоаудитора. Тепер він може давати кваліфіковану оцінку енергоефективності житлового, адміністративного, промислового приміщення або будівлі. Використовуючи тепловізор, він виявить слабкі місця в теплоізоляції об’єкту, теплові мости, дасть професійні рекомендації з їх усунення. Енергоаудитор порадить, які матеріали краще застосовувати для ізоляції, щоб підвищити енергоефективність будівлі та знизити витрати ресурсів на опалення.

Завдяки знанням і навикам енергоаудитора, ми можемо визначити ефективність наших матеріалів і позбутися недоліків ще до їх випуску у продаж. З його допомогою ми вже в процессі планування оцінюємо свою продукцію з точки зору кінцевого покупця, враховуючи його інтереси.

Новий дизайн гідро- і звукоізоляційного матеріалу "Терафом"
16 листопада 2020

Друзі, ми змінили дизайн нашого продукту «Терафом» для гідро- і шумоізоляції перекриттів, щоб захистити його від підробок. Матеріал має велику популярність серед наших покупців. Його основа – хімічно зшитий спінений поліетилен, який відмінно поглинає звуки навіть при невеликій товщині. Він знижує індекс ударного шуму міжповерхового перекриття до нормативного згідно з ДСТУ-Н Б В.1.1-34. Тому «Терафом» використовують в конструкціях «плаваючих» підлог у якості обов’язкового звукоізоляційного шару.

Крім того, матеріал виконує і іншу функцію – гідроізолюючу. Основа з пінополіетилену вкрита високоміцною водонепроникною поліетиленовою плівкою. Ми провели редизайн цієї плівки, брендував її написом TERAFOM помаранчевого кольору. Напис – гарантія того, що перед вами оригінальний продукт зі всіма заявленими характеристиками.

Дізнайтеся більше про «Терафом» за посиланням.

Львівському представництву "Нормаізол" - 1 рік
12 листопада 2020

Друзі, наше львівське представництво відзначило першу річницю. У минулому році, на виставці WINDO Lviv-2019, ми представили його публіці, а також повідомили про відкриття у Львові складу з фірмовою продукцією. Представництво відповідає за західні області України: Львівську, Хмельницьку, Волинську, Чернівецьку, Закарпатську, Рівненську, Івано-Франківську, Тернопільську. Наш склад знаходиться на вулиці Зеленій 238 д, недалеко від автостанції №5. Знайти його допоможуть вказівники та банери-розтяжки. Також продукцію доставляють на нашій брендованій машині.

За минулий рік Львівське представництво стало партнером крупніших українських компаній: «Екіпаж», Viknaroff, «Захід-Фасад-Буд», «Аеромакс-монтаж», «Акорд-С» (ТМ Epsilon). Нашу продукцію використовують при будівництві більшості житлових комплексів у Львові. Разом з тим ми продовжуємо знаходити нових партнерів і розвиватися. Дякуємо, що ви з нами!

Увага! Редизайн упаковки стрічки Alenor FIX 2A
9 листопада 2020

Друзі, ми провели редизайн упаковки стрічки Alenor FIX 2A, яка використовується для ремонту і монтажу дифузійних мембран та інших паро-, гідроізоляційних плівок. Ми зробили упаковку більш:

 1. Міцною. Замінивши паперову етикетку на картонну, ми забезпечили стрічці більший захист при зберіганні та транспортуванні.
 2. Інформативною. Ми доповнили інформацію на етикетці, додавши блоки с розгорнутими технічними характеристиками і поетапною інструкцією з монтажу.
 3. Зручною. Після редизайну в упаковці набагато зручніше зберігати стрічки як горизонтально, так і вертикально. Для вертикального зберігання в етикетці передбачені прорізи для крючків.

Ми покращили не тільки упаковку, а й саму стрічку. Оновлений антиадгезійний лайнер з силіконізованого паперу легко і швидко відділяється від клейового шару, що значно полегшує процес монтажу. Дізнатися про стрічку більше можна тут.

Шукайте Alenor FIX 2A в новій упаковці в крупних будівельних супермаркетах вже в новому році!