Контакти представництв
 • Київське представництво:
  +38 (067) 445-34-01
 • Харківське представництво:
  +38(067)827-44-45
 • Одеське представництво:
  +38 (067) 826-87-87
 • Дніпровське представництво:
  +38 (067) 572-26-65
 • Львівське представництво:
  +38 (067) 150-02-83

Новини

Наша новинка - Стрічка примикання ALENOR BF-2D!
2 вересня 2020

Представляємо вам новинку в групі фірмових покрівельних стрічок ALENOR® – Стрічку примикання ALENOR BF-2D.

 

Стрічка призначена для герметизації, гідроізоляції та ущільнення примикань виступаючих елементів покрівлі і стін (димарів, еркерів, мансардних і слухових вікон, зенітних ліхтарів), місць примикання скатної покрівлі до стіни.

ALENOR BF-2D має хвилеподібне тиснення, завдяки чому здатна подовжуватися, розподіляючись в потрібному напрямку та щільно облягати примикання. Значно полегшує монтаж і розділений лайнер, який можна відклеювати поступово.

 

Отже стрічка примикання ALENOR BF-2D розрахована не тільки на професійних будівельників, а й на хазяїв, що будують або ремонтують покрівлю самостійно.

Вітаємо з Днем Незалежності України!
21 серпня 2020

Друзі,

вітаємо вас з Днем Незалежності України!


Нехай ваші серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!


Зі святом Незалежності!

Швидкі фільтри!
9 червня 2020

Друзі, ми доповнили сайт alenor.ua швидкими споживчими фільтрами, за допомогою яких можна швидко та зручно знайти потрібні вам матеріали.

 

В фільтрах можна обрати товар за застосуванням, за типом ізоляції та навіть за сучасними технологіями, в яких він використовується. Зараз на сайті представлені 2 технології - Passive House та Аленор Технологія Тепле Вікно.

 

Зворотний дзвінок!
27 травня 2020

Друзі, на нашому сайті з’явився новий інструмент зв’язку – Зворотний дзвінок.  Це швидкий і зручний спосіб отримати технічну інформацію про наші матеріали, дізнатися ціну та наявність на складі.

 

Натисніть на кнопку Зворотний дзвінок в шапці сайту, введіть номер свого телефону і протягом 5 хвилин отримайте дзвінок від нашого спеціаліста.

 

Чекаємо на ваші запити!

Новинка! Стрічка примикання ALENOR BF-3D!
24 квітня 2020

В асортименті фірмових стрічок ALENOR® з'явилася цікава новинка – бутилкаучукова стрічка на основі алюмінієвої фольги з об'ємним тисненням - Стрічка примикання ALENOR BF-3D.

 

Стрічка призначена для герметизації, гідроізоляції та ущільнення примикань виступаючих елементів покрівлі і стін (димарів, еркерів, мансардних і слухових вікон, зенітних ліхтарів), місць примикання скатної покрівлі до стін.