Контакти представництв
 • Київське представництво:
  +38 (067) 411-35-22
 • Харківське представництво:
  +38(067)827-44-45
 • Одеське представництво:
  +38 (067) 826-87-87
 • Дніпровське представництво:
  +38 (067) 411-46-42
 • Львівське представництво:
  +38 (067) 150-02-83

Новини

Ми працюємо!
8 травня 2022

Друзі, ми продовжуємо працювати! Телефонуйте нашим менеджерам та дізнавайтеся про актуальний асортимент наших матеріалів. Наші представництва в Києві, Дніпрі, Одесі та Львові відновили свою роботу у звичайному режимі.  Отже ми приймаємо замовлення і відвантажуємо продукцію максимально швидко, приймаючи до уваги умови воєнного часу. Відбудуємо Україну разом! Слава Україні!

Віконні стрічки Alenor Full Glue в будівництві Passive House в Європі
17 лютого 2022

Ще декілька будівель за технологією Passive House в Європі збудували з використанням повноклейових стрічок Alenor Full Glue. Так, недавно наші стрічки монтували на об’єкті компанії WARO в Бремені, в Німеччині. Також їх застосовували в Норвегії, Румунії, Литві, Латвії. Так як монтажні шви та місця примикання найбільш схильні до тепловтрат, в європейських будівельних нормативах їх захисту приділяється багато уваги. Повноклейові стрічки відмінно справляються із завданням ізоляції швів в «пасивних» будинках, так як розроблені для досягнення максимальної енергоефективності. Український продукт повністю відповідає європейським стандартам будівельних матеріалів і продовжує набувати популярності в країнах ЄС.

Лютневі акційні пропозиції в «Епіцентрі»
11 лютого 2022

Прийшов час готуватися до нового будівельного сезону, щоб з першими ознаками потепління одразу взятися за ремонтні роботи. Для передбачливих майстрів у лютому в «Епіцентрі» діє акція на покрівельні та монтажні стрічки Alenor, а також на спінений синтетичний каучук нашого виробництва. На бутилкаучукові стрічки Alenor BF, Alenor BF-3D та Alenor K2 для даху діють знижки 10%. З тією ж знижкою продаються монтажні стрічки для підпокрівельних мембран Alenor Fix, Alenor Fix1A, Alenor Fix2A.

Знижка 17% на ізоляцію зі спіненого каучуку суттєво знижує його ціну та робить тепло- й шумоізоляційний матеріал преміум-класу доступним для будь-яких цілей.

Акція діє до кінця лютого в усій мережі будівельних супермаркетів.

Будуємо Україну разом: «Терафом» в ЖК «Атмосфера» в Одесі
27 січня 2022

В Одесі, в безпосередній близькості від Чорного моря будується житловий комплекс бізнес-класу «Атмосфера». З зелених терас на даху будівель жителям буде відкриватися вражаючий вид на море, але всі умови для комфортного відпочинку створені також і всередині квартир. За тишу в будівлі та відсутність шумів від сусідів на різних поверхах відповідає «Терафом». 40 км шумоізоляційного матеріалу використали в житловому комплексі для захисту від ударного шуму.

«Терафом» здатний знижувати рівень ударного шуму на 30 дБ. В стяжці підлоги він поглинає звуки падіння предметів, ремонтних робіт, гучної ходьби, стрибків або бігу, роботи тренажерів або побутової техніки.

Відповідальний підхід забудовника до шумоізоляції – гарантія акустичного комфорту в житловому комплексі «Атмосфера».

Відкрито магазин Normaizol на Facebook
20 січня 2022

На сторінці Normaizol в «Фейсбуці» тепер можна замовити нашу продукцію, не лишаючи свій профіль! Ми відкрили магазин в цій соціальній мережі для більшої зручності пошуку та підбору наших ізоляційних матеріалів. В каталозі вже зібрані матеріали фірмових брендів НОРМАІЗОЛу всіх доступних різновидів і типорозмірів. Вказані ціни на продукцію актуальні, а натискання на кнопку в картці товару швидко переведе вас на сторінку для оформлення замовлення. Всі складності вибору оперативно вирішуються за допомогою месенджеру Facebook.

Підписуйтесь на нас в «Фейсбуці»!