Контакти представництв
 • Київське представництво:
  +38 (067) 411-35-22
 • Харківське представництво:
  +38(067)827-44-45
 • Одеське представництво:
  +38 (067) 826-87-87
 • Дніпровське представництво:
  +38 (067) 411-46-42
 • Львівське представництво:
  +38 (067) 150-02-83

Новини

З Днем Незалежності України!
23 серпня 2023

Рідна Україно, вітаємо тебе з Днем незалежності!

Наша незалежність дається великою ціною. Але кожного дня, просинаючись в вільній країні, ми розуміємо: воно того варте. Будьмо сильними, мужніми, витривалими! Боронімо нашу країну, захищаємо нашу незалежність!

З Днем незалежності, Україно! З Днем незалежності, українці!

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
29 грудня 2022

Шановні друзі! 

Ми прожили важкий рік, але вистояли. Війна зруйнувала наші плани, але навчила цінувати те, що маємо. Розлучила з близькими, але дала нових друзів і навчила допомагати незнайомим людям. Ми віримо в нашу Перемогу і плекаємо великі плани на відбудову України.

Тож бажаємо вам здоров’я, моральних та фізичних сил, витримки, і головне – нашої скорішої Перемоги! Зі святами! Слава Україні!

НОРМАІЗОЛ – це Україна!
9 червня 2022

Ми оновили логотип. Графічний елемент, що символізує рулон теплоізоляційних матеріалів, відтепер змінив свій колір на жовто-блакитний. Колір українського прапору, колір нашої перемоги. Бо НОРМАІЗОЛ – це Україна!

Ми вже оновили логотип на корпоративних сайтах, в фірмовому інтернет-магазині normaizol.prom.ua, на порталі okna.ua та в усіх соціальних мережах. Працюємо над оновленням електронних документів. Поступово оновлений лого з’явиться на упаковці наших продуктів, в рекламно-інформаційних буклетах та POS-матеріалах.

Отже, разом до перемоги! Все буде Україна!

Ми працюємо!
8 травня 2022

Друзі, ми продовжуємо працювати! Телефонуйте нашим менеджерам та дізнавайтеся про актуальний асортимент наших матеріалів. Наші представництва в Києві, Дніпрі, Одесі та Львові відновили свою роботу у звичайному режимі.  Отже ми приймаємо замовлення і відвантажуємо продукцію максимально швидко, приймаючи до уваги умови воєнного часу. Відбудуємо Україну разом! Слава Україні!

Віконні стрічки Alenor Full Glue в будівництві Passive House в Європі
17 лютого 2022

Ще декілька будівель за технологією Passive House в Європі збудували з використанням повноклейових стрічок Alenor Full Glue. Так, недавно наші стрічки монтували на об’єкті компанії WARO в Бремені, в Німеччині. Також їх застосовували в Норвегії, Румунії, Литві, Латвії. Так як монтажні шви та місця примикання найбільш схильні до тепловтрат, в європейських будівельних нормативах їх захисту приділяється багато уваги. Повноклейові стрічки відмінно справляються із завданням ізоляції швів в «пасивних» будинках, так як розроблені для досягнення максимальної енергоефективності. Український продукт повністю відповідає європейським стандартам будівельних матеріалів і продовжує набувати популярності в країнах ЄС.