Контакти представництв
 • Київське представництво:
  +38 (067) 445-34-01
 • Харківське представництво:
  +38(067)827-44-45
 • Одеське представництво:
  +38 (067) 826-87-87
 • Дніпровське представництво:
  +38 (067) 411-46-42
 • Львівське представництво:
  +38 (067) 150-02-83

Новини

НОРМАІЗОЛ став постачальником гідроізоляційних бутилкаучукових стрічок Alenor BF для проєктів будівельної компанії «Пространство» в Одесі
13 жовтня 2021

Герметизуючі бутилкаучукові стрічки Alenor BF використовували при облаштуванні житлових комплексів «Простір на Маячному» та «Простір на Дачній» в Одесі. Багатоповерхові будівлі класу комфорт збудовані за сучасними стандартами енергоефективності просто на березі моря.

Для усунення уразливих місць в теплоізоляції конструкції застосовувались стрічки Alenor BF. Їх монтували для гідро- й пароізоляції вузлів примикання, для захисту від опадів, протягів, втрат тепла, комах і пилу. Фольговане покриття стрічок дозволило надовго залишати їх під прямими сонячними променями під час фасадних робіт.

Вже скоро житлові комплекси будуть введені в експлуатацію, й новосели зможуть насолодитися всіма перевагами проживання в енергоефективних будівлях.

Новий зручний ідентифікатор внутрішніх та зовнішніх віконних стрічок Alenor
7 жовтня 2021

Робота над зручністю використання нашої продукції ніколи не зупиняється! Так, для покращення ергономічності віконних стрічок ми впроваджуємо нововведення у виробництві: намотування на кольорові втулки. Це допоможе інтуїтивно визначити призначення стрічки. Внутрішні стрічки будуть мати втулку червоного кольору, тому що червоний – колір тепла, яке накопичується усередині дому. Зовнішні стрічки будуть намотуватися на синю втулку, так як синій асоціюється з холодом ззовні. Будь-який монтажник з першого погляду визначить, яка перед ним стрічка.

Нова продукція вже випускається у намотці на кольорові втулки, тому скоро всі віконні стрічки Alenor будуть у продажі з цим зручним ідентифікатором.

Відтепер ми в LinkedIn
23 вересня 2021

Друзі, ми завели сторінку нашої компанії в LinkedIn – соціальній мережі для ділових контактів. Там ми плануємо виставляти свіжі вакансії та новини НОРМАІЗОЛу. Окрім цього, ми активно шукаємо дистриб’юторів і партнерів по всьому світу, тому діліться нашою сторінкою з усіма, кого це може зацікавити.

В нашому профілі ми також будемо розміщувати останні новини виробництва та публікації про нашу експортну продукцію. Переходьте за посиланням і натискайте на кнопку «Отслеживать», щоб дізнаватися про відкриття нових вакансій нашої компанії й інші події.

Конференція TeamWIN Windows & Glass Day 2021
10 вересня 2021

У Києві 7 вересня відбулася конференція TeamWIN Windows & Glass Day 2021 на тему перспектив віконного та скляного бізнесу в Україні. Ведучі спеціалісти галузі поділилися свіжою інформацією про інструменти просування продуктів і послуг, законодавче регулювання виробництва та сертифікації світлопрозорих конструкцій і комплектуючих, аспекти високоякісного монтажу вікон тощо.

В конференції приймав участь керівник напрямку віконних стрічок НОРМАІЗОЛу Вадим Мосейчук. Як виробник комплектуючих для монтажу вікон за ДСТУ, ми приділили особливу увагу технічній секції заходу. Зокрема, спікери говорили про гармонізацію національного законодавства з європейським і про будівельні норми ЄС. В процесі розглянули важливе для нашої компанії питання імплементації європейських стандартів, до яких ми й прагнемо на виробництві.

Доповідачі з Германії й Франції підняли тему сертифікації віконних конструкцій і будівельних матеріалів, специфіки національного законодавства в контексті монтажу СПК. Ми впевнились, що при створенні «Аленор Технології Тепле Вікно» обрали шлях розвитку німецької моделі теплого монтажу.

На конференції TeamWIN спікери підіймали важливі теми та ділилися корисною інформацією, яка дозволить нам вдосконалити наші продукти та послуги.

Новинка: ущільнювач шинорейки Alenor - стрічка для систем вентиляції
3 вересня 2021

Представляємо новинку: ущільнювач шинорейки Alenor для систем вентиляції. Це самоклеюча стрічка для герметизації та ущільнення фланцевих стиків жорстких повітропроводів прямокутного та круглого перетину для запобігання повітро- та тепловтрат. Ми випускаємо ущільнювач шинорейки зі спіненого поліетилену двох кольорів: сірого та білого.

Адгезійний шар високої липкості забезпечує чудове зчеплення. Стрічка щільно та рівномірно прилягає до складних поверхонь, завдяки своїм механічним властивостям. Ущільнювач продається намотаним на котушку, яка легко фіксується на монтажному поясі. Незабаром новинка з’явиться в нашому інтернет-магазині, а поки запитуйте ущільнювач шинорейки Alenor у наших менеджерів!